A je to opět tady! Skoropodzimní prodloužovíkendový workshop hry na západoafrické bubny, 14. – 17. 9. 2023, Zámek Nečtiny (Plzeň – sever).

Máte jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelný prodloužený víkend s prima partou lidí v prima prostředí s prima bubny. Čeká nás intenzivní výuka hry na djembe a basové bubny, která vydá za 2,5 měsíce běžných každotýdenních lekcí. Zbyde-li síla, po výuce nás čekají výlety po okolí, prohlídka zámku, táborák a jeho případné související kytarové békání, společenské hry, kecání o životě při životě i životě za životem, další možná umělecká tvoření atd. Krásné prostředí zámku v Nečtinách je jako stvořené pro snoubení kultur a propojení české historie se západoafrickou společenskou tradicí. Bude to velké, bude to krásné, bude to nezapomenutelné... Počet míst je omezen, a než jsem se dostal k tomu pustit tuto informaci do světa, tak již z poloviny dychtivými bubeníky obsazen, proto moc neváhejte.

WORKSHOP ZÁPADOAFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ V PLZNI PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ - PRÁZDNINOVÁ AKCE 1+1. Za jednu cenu mohou přijít 2 účastníci neboli čtyři ruce (v ideálním případě :-) ).