JIŽ PROBĚHLO - víkendový workshop hry na západoafrické bubny, 14. – 17. 9. 2023, Zámek Nečtiny (Plzeň – sever)

A je to opět tady! Skoropodzimní prodloužovíkendový workshop hry na západoafrické bubny, 14. – 17. 9. 2023, Zámek Nečtiny (Plzeň – sever).

Máte jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelný prodloužený víkend s prima partou lidí v prima prostředí s prima bubny. Čeká nás intenzivní výuka hry na djembe a basové bubny, která vydá za 2,5 měsíce běžných každotýdenních lekcí. Zbyde-li síla, po výuce nás čekají výlety po okolí, prohlídka zámku, táborák a jeho případné související kytarové békání, společenské hry, kecání o životě při životě i životě za životem, další možná umělecká tvoření atd. Krásné prostředí zámku v Nečtinách je jako stvořené pro snoubení kultur a propojení české historie se západoafrickou společenskou tradicí. Bude to velké, bude to krásné, bude to nezapomenutelné... Počet míst je omezen, a než jsem se dostal k tomu pustit tuto informaci do světa, tak již z poloviny dychtivými bubeníky obsazen, proto moc neváhejte.

cena 5.500 Kč zahrnuje:

  • ubytování v kastelu (1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové) nebo přímo na zámku
  • strava – plná penze (snídaně, oběd, večeře) s možností případného výběru (vegetariánská, veganská, bezlepková)
  • veškeré lekce bubnování včetně zapůjčení bubnů (9x 1,5 hod.)

Závazně přihlásit se můžete odesláním rezervace (volnou formou) na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uhrazením zálohy ve výši 1.000 Kč/osoba na bankovní účet 935304640/5500. Do zprávy pro příjemce platby prosím uveďte své jméno. Následně Vám potvrdím rezervaci.

Mějte se fajn, hodně slunce, krásné prázdniny a see you in Nečtiny :-)