Níže uvedený text je překlad jedné kapitoly knihy německé autorky Uschi Billmeier "Mamady Keïta: Ein Leben für die Djembé – Traditionelle Rhythmen der Malinké" (přeloženo Mamady Keïta: Život pro djembe - tradiční rytmy Malinků), ve které se jeden z nejslavnějších afrobubeníků světa Mamady Keïta nádherně a trefně vyjadřuje o aspektech a pozitivních efektech afrického bubnování.

Kurzy afrického bubnování

 • Děti 7-15 let - modul na home

  Děti 7-15 let

  Hledáte nějakou vhodnou aktivitu pro své hyperaktivní dítě? Nebo chcete jen dopřát svým ratolestem hrajícím na nějaký jiný hudební nástroj rozvoj v rytmickém cítění?

  více
 • Mládež 16-25 let - modul na home

  Mládež 16-25 let

  Tak už konečně poslechněte své rodiče a odložte na chvíli to neustálé učení ;-) Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet v uvolněné atmosféře bouchnout vlastní kůží do jiné kůže, navíc v africkém rytmu. Ohromte své spolužáky, kamarády a lásky uměním hry na africké bubny.

  více
 • Dospělí 26-99

  Dospělí 26-99

  Poznejte exotickou a nyní již celosvětově rozšířenou a oblíbenou hudební kulturu. Přijďte si vyčistit hlavu, osvobodit mysl od běžných každodenních starostí a načerpat pravidelnou dávku každotýdenních radostí...

  více
img akacie

Kontakt

WADIPWest African Drumming In Pilsen

Kontaktní osoba (lektor): Roman Gutwald
E-mail: goodforest@seznam.cz
Telefon: +420 603 895 589

40px Facebook iconsvg Facebook

Konání kurzů: Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň  mapa

Pro rychlé uložení kontaktů vyfoťte smartphonem QR kód:

 1199b02a30e1f803360b0dde540afbc2

Zadejte prosím Vaše jméno a příjmení.
Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.
Neplatný vstup
Napište zprávu.
Neplatný vstup