LUXUSNÍ DÁMSKÉ SANDÁLKY Z TANZÁNIE

V současné chvíli je výroba sandálků až do srpna 2022 z důvodu dovolené přerušená, doručení další zásilky z Tanzánie je plánováno na září 2022! Objednávku na tyto luxusní kožené a stylově zdobené sandálky z Tanzánie lze však v tomto mezičase stále učinit. Bude-li slunečné a teplé září, zazáříte ještě letos ;-)

Vše ruční práce včetně korálkových výšivek, výběrová kůže, velmi bytelné.

U jednotlivých designů je možnost změnit barvy korálků na výšivkách dle přání zákazníka (ukázky výšivek na zakázku ve fotogalerii níže). Stejně tak lze před dokončením výroby prodloužit horní pásek při vyšším nártu/silnější noze. Dále je možné zvolit si barvu kůže hnědou nebo černou a nakonec podešev prošitou nebo neprošitou. Veškeré změny na zakázku jsou v ceně, bez příplatku! 

Dámské velikosti: 36 – 42 (po celých číslech).

Cena: dle druhu designu 1.350 Kč - 1.469 Kč/pár včetně náramku na nárt ve sladěném provedení barev korálků. Ceny jednotlivých designů jsou uvedeny přímo na fotografiích. Možnost předchozího vyzkoušení a osobního odběru v Plzni zdarma.

Při úpravách na zakázku je nutná záloha předem 750 Kč.

Pro podrobnější informace nebo objednávky mě neváhejte kontaktovat: Roman Gutwald, Plzeň, tel. 603 895589, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

View the embedded image gallery online at:
https://www.wadip.cz/africky-trh#sigProId7594d6ef77